~*~AvRiL~*~LaViNgE~*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na forum o ~*~AvRiL~*~
 
HomeLatest imagesТражиРегиструј сеПриступи

 

 Interwiew..............

Go down 
АуторПорука
AvRiL
~*~rOcK aDmIn~*~
~*~rOcK aDmIn~*~
AvRiL


Број порука : 154
Join date : 28.02.2009

Interwiew.............. Empty
ПорукаНаслов: Interwiew..............   Interwiew.............. I_icon_minitimeMon Mar 02, 2009 3:50 am

To je bilo najveće iznenađenje od svih venčanja protekle godine: 15. jula 2006. super zvezda Avril Lavigne (22) i frontmen grupe Sum-41 Deryck Whibley (27) su rekli sudbonosno DA! Razmenili su prstenje i to je oboma ne samo promenilo život, nego i kompletnu ličnost! Avril, neotesana pankerka - ukroćena! A Deryck vetropir? Od divljeg frajera koji se vukao po striptiz-klubovima, konzumirao droge i izjavljivao da je spavao s Paris Hilton - postao je pravi šarmer. BRAVO se na ekskluzivnom intervjuu u minheskom luksuznom hotelu “Arabella Sheraton” susreo sa slatkim 27-godišnjakom, čije oči bi svaki put zasijale na pomen Avrilinog imena... Deryck je sasvim otvoreno govorio o svom tmurnom detinjstvu...



BRAVO: Na novom albumu Sum-41 “Underclass Hero” u pesmi “Dear Father (Complete Unknown)” pevaš o svom ocu koga nikad nisi upoznao. Zašto se nikad niste videli?

Deryck: Moja mama je imala 17 godina kad je zatrudnela. Moj otac je imao samo 16. Očito nije želeo dete i nestao je pre nego što sam se rodio! Ne poznajem ga. Nikad ga nisam video. Nemam njegovu fotografiju, čak i ne znam kako se zove...

BRAVO: Nikad ga nisi potražio?

Deryck: Ne. Ne znam odakle bih počeo. Kao što sam rekao, ne znam ni kako se zove!

BRAVO: Ti si bio jedinac. Da li si imao nekoga drugog da ti zameni oca?

Deryck: Veoma sam blizak sa babom i dedom. Ali oni naravno nisu zamena za oca. A moj očuh je bio đubre!

BRAVO: Tvoj očuh...?

Deryck: Da, moja mama se udala kad sam imao dve godine.

BRAVO: A zašto je on bio đubre?

Deryck: Bio je grozan čovek. Veoma agresivan i nasilan. Drao se na mene i moju mamu i tukao nas. Bio je to pakao! Bio sam presrećan kada se mama najzad rastala od njega. Oboje smo se preporodili!

BRAVO: Koliko si imao godina kada se taj brak raspao?

Deryck: Sedam. Pet godina sam sa svojom mamom živeo u paklu i zato sam mrzeo tog tipa. Kada sam imao devet godina, mama mi je rekla da on u stvari nije moj pravi tata. Do tada sam mislio da jeste!

BRAVO: Da li je to bio šok za tebe?

Deryck: Nije. Kada sam čuo priču o svom pravom ocu, očeva mi je bilo preko glave!

BRAVO: Da li nameravaš da budeš bolji otac?

Deryck: Naravno! Biću savršen otac svojoj deci! Ne samo zato što mi je detinjstvo bilo grozno, nego i zato što sam perfekcionista! Ja sve radim stoprocentno!

BRAVO: I u svojoj vezi sa Avril?

Deryck: Da. Odaću ti jednu tajnu: pre Avril, nikada nisam stvarno voleo! Naravno da sam imao devojke, ali nisam ih voleo. Nikad se ni sa kim nisam ozbiljno upustio u vezu.

BRAVO: Zašto?

Deryck: Jer sam tražio savršenu devojku. Onu pravu, koja će mi zaista odgovarati. Znao sam: kada budem našao tu devojku, onda ću je i voleti. I to samo nju. Znao sam da ću se oženiti tom devojkom i da ću zauvek biti s njom.

BRAVO: Vau! To super zvuči! A Avril je ta devojka?

Deryck: Da, i mi smo veoma srećni! Na mom albumu “Underclass Hero” ima jedna pesma o Avril. Zove se “With me”! I znaš li šta je suludo u svemu tome?

BRAVO: Ne, šta...?

Deryck: Mada ne pominjem Avrilino ime, jednostavno svi znaju da je ta pesma upućena samo njoj. To me skoro plaši! Ali to i jeste bio izazov na novom albumu. Namerno sam hteo da pevam o svojim osećanjima, jer želim da pokažem ljudima da je bolje biti pošten. Želim da im pokažem da je važno verovati u nešto!

BRAVO: A u šta ti veruješ?

Deryck: U ljubav! Verujem u sve što je lepo u životu. Ja sam pozitivan čovek! I verujem u poštenje! Kada bi svi ljudi bili pošteni, svet bi bio pravi raj...

takodje mnogo starooo...
Назад на врх Go down
AvRiL
~*~rOcK aDmIn~*~
~*~rOcK aDmIn~*~
AvRiL


Број порука : 154
Join date : 28.02.2009

Interwiew.............. Empty
ПорукаНаслов: Re: Interwiew..............   Interwiew.............. I_icon_minitimeMon Mar 02, 2009 11:09 am

WOW...BAS TI HVALA STO SI POSTAVILA SWE OWO...TNH MNOGO...
Назад на врх Go down
 
Interwiew..............
Назад на врх 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
~*~AvRiL~*~LaViNgE~*~ :: ~*~AvRiL LaViNgE~*~ :: Clanci iz nowina-
Скочи на: