~*~AvRiL~*~LaViNgE~*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na forum o ~*~AvRiL~*~
 
HomeLatest imagesТражиРегиструј сеПриступи

 

 Ljubomora u braku...

Go down 
2 posters
АуторПорука
AvRiL
~*~rOcK aDmIn~*~
~*~rOcK aDmIn~*~
AvRiL


Број порука : 154
Join date : 28.02.2009

Ljubomora u braku... Empty
ПорукаНаслов: Ljubomora u braku...   Ljubomora u braku... I_icon_minitimeMon Mar 02, 2009 3:35 am

Avril Lavigne u ljubavnoj krizi. Njen muz Deryck besan je zbog toga sto se ona druzi sa drugim muskarcem


Uzavrela atmosfera vlada u kuci Lavigne/Whibley.
Avrilin muz Deryck (28) je ljut. Razlog ljutnji je poznati zavodnik Brandon Davis (29), koji je imao krace veze sa Mishom Barton (22) i Paris Hilton (27).
Izgleda da je srcolomac ponovo krenuo u lov, a njegova zrtva je Avril Lavigne (24).
Naime, njih dvoje vidjeni su kako idu na veceru, a zatim u poznati holivudski klub ''Bardot'' gde su se provodili cele noci. Sledeceg jutra Avril je morala da smiruje svog dragog i objasnjava mu kako je to bio ''poslovni sastanak''.
Ona je ljubitelj umetnosti, a Brandon je odlican poznavalac umetnosti, pa su satima razgovarali o slikama i drugim umetnicima. Da li je to tacno?
Deryck je i dalje ljut. Insajder otkriva: ''On veruje svojoj supruzi, ali zato Brandonu nista ne veruje. Da ne bi doslo do neceg goreg, Deryck je napisao poruku zavodniku: ''Ne prilazi mojoj zeni!''
Da li ce to uplasiti Brandona?!
Назад на врх Go down
~*JuLiE*~

~*JuLiE*~


Број порука : 86
Join date : 03.03.2009
Age : 28
Локација : ~Somewhere...I don't know where...xD~

Ljubomora u braku... Empty
ПорукаНаслов: Re: Ljubomora u braku...   Ljubomora u braku... I_icon_minitimeTue Mar 03, 2009 7:29 am

Citala sam ovo...ali 100% nije istina...msm ja ne verujem...
Назад на врх Go down
http://swe-swashta.7forum.net
 
Ljubomora u braku...
Назад на врх 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
~*~AvRiL~*~LaViNgE~*~ :: ~*~AvRiL LaViNgE~*~ :: Clanci iz nowina-
Скочи на: