~*~AvRiL~*~LaViNgE~*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na forum o ~*~AvRiL~*~
 
HomeLatest imagesТражиРегиструј сеПриступи

 

 FAJTERKA................................

Go down 
АуторПорука
AvRiL
~*~rOcK aDmIn~*~
~*~rOcK aDmIn~*~
AvRiL


Број порука : 154
Join date : 28.02.2009

FAJTERKA................................ Empty
ПорукаНаслов: FAJTERKA................................   FAJTERKA................................ I_icon_minitimeMon Mar 02, 2009 3:27 am

Bravo 99. (28.09.2006.)
Holivudske BAD GIRLS
Uživajte u skandalima najvećih partijerki Hollywoda!

AVRIL LAVIGNE
Fajterka!
Avril: "Požurite sa tim slikanjem, da ne bih odalamila nekoga od vas!"




Plava kosa i sneni andjeoski pogled samo su maska ispod koje se krije prava bad girl
Lepa pevačica od srca uživa u provodu. Njene grimase, izazvane dejstvom alkohola, često su punile tračarske novine, a paparazzi su je jendom prilkom uhvatili toliko pijanu, da su joj prijatlji pomagali da napusti noćni klub. A kada smo već kod alkohola, ovoj mladoj dami nisu nepoznate ni lažne lične karte. "Ja sam od onih devojaka koje kad izadju, žele da se dobro izdivljaju." A u takvom provodu, stvari ponekad umeju da se otmu kontroli. "Pre nekoliko meseci sedela sam u nekom baru, kad mi je prišla neka riba i rekla takva s****, da sam jednostavno morala da reagujem. Udarila sam je i ogdurnula od sebe!" Ipak , Lavigneova se trudi da svoju lošu stranu preokrene u nešto kreativno, i zato se trenutno skoncentrisla na svouju glumačku karijeru koja je u usponu. "Volela bih da glumim neku mračnu i komplikovanu osobu, jer to bi za mene bio još jedan način izražavanja i izbacivanja svega iz sebe."
Назад на врх Go down
 
FAJTERKA................................
Назад на врх 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
~*~AvRiL~*~LaViNgE~*~ :: ~*~AvRiL LaViNgE~*~ :: Clanci iz nowina-
Скочи на: