~*~AvRiL~*~LaViNgE~*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na forum o ~*~AvRiL~*~
 
HomeLatest imagesТражиРегиструј сеПриступи

 

 Avril mrzi hamburgere........

Go down 
АуторПорука
AvRiL
~*~rOcK aDmIn~*~
~*~rOcK aDmIn~*~
AvRiL


Број порука : 154
Join date : 28.02.2009

Avril mrzi hamburgere........ Empty
ПорукаНаслов: Avril mrzi hamburgere........   Avril mrzi hamburgere........ I_icon_minitimeMon Mar 02, 2009 3:26 am

Bravo 97 (31.08.2006.)
Avril Lavigne

Mrzi hamburgere!

Avril osvaja Hollywood?: "Moja uloga u filmu 'Fast Food Nation' je mala, ali ja sam zadovoljna svojim nastupom! Silno sam se zabavljala na snimanju!"
Avril Lavigne (21) je pocela da zaobilazi restorane sa fast-food klopom u velikom luku: Mrzi preslani pomfrit i masne hamburgere – i to sa razlogom! Naime, Avril je snimila svoj prvi film "Fast Food Nation" (od 26.10.) u kojem glumi studentkinju Alice koja protestuje protiv lanaca fast-food restorana... Inace, ovaj film je premijerno prikazan na ovogodišnjem Kanskom festivalu i BRAVO paparazzo je u gomili poznatih faca ugledao i Beatris Luengo, glumicu iz serije "Korak napred"! "Film je dramatican i oduševljena sam njime, a mlada Avril je sjajno odigrala svoju ulogu! Ko zna, možda cu i ja uskoro zaigrati u nekom US filmu!", zagonetno je odgovorila ljubazna Beatris. Inace, još uvek se ne zna da li ce film doci i u naše bioskope...
Назад на врх Go down
 
Avril mrzi hamburgere........
Назад на врх 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» AvRiL............................\?
» ~*~AvRiL FaN~*~...........................\?
» AVril je..........................
» ~*~AvRiL FaN~*~...........................\?
» Cinjenice o Avril......

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
~*~AvRiL~*~LaViNgE~*~ :: ~*~AvRiL LaViNgE~*~ :: Clanci iz nowina-
Скочи на: