~*~AvRiL~*~LaViNgE~*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na forum o ~*~AvRiL~*~
 
HomeLatest imagesТражиРегиструј сеПриступи

 

 BIOGRAFIJA.........

Go down 
3 posters
АуторПорука
~*~AvRiL FaN~*~
~*~rOcK aDmIn~*~
~*~rOcK aDmIn~*~
~*~AvRiL FaN~*~


Број порука : 119
Join date : 28.02.2009
Локација : whit avril somewar.....

BIOGRAFIJA......... Empty
ПорукаНаслов: BIOGRAFIJA.........   BIOGRAFIJA......... I_icon_minitimeSat Feb 28, 2009 8:31 am

Avril Lavigne rođena je 1985. godine u Njujorku. Trenutno je jedna od najmlađih slavnih ličnosti u Americi. Ova (može se reći) tinejdžerka svoju slavu je stekla sa nekoliko hitova, opčinivši svet svojom neiscrpnom energijom i talentom.

Njeni poznanici govore da je pevala "uvek i svuda" - na ulici, u crkvi, u kući... Jedino "ozbiljno" iskustvo u pevanju imala je u crkvenom horu. Sve pesme na albumu pisala je sama, kao i muziku za njih. Album je spremala od svoje 16. godine, a izdat je kada je imala 17 godina pod nazivom "Let Go".

Dve pesme sa ovog albuma postale su svetski hitovi u veoma kratkom roku. Najpre je to bila pesma "Anything But Ordinary", da bi hit "Complicated" njen prvi album učinio najvećim u 2002. godini. Album je prodat u preko četiri miliona primeraka, što je više nego odlično za jedan prvenac.

Kao što su i svi oko nje verovali, jedva je dočekala turneju po Americi. Ona i njen "Skater-punk Band of Rocker Boys", grupa sastavljena uglavnom od njenih najboljih drugova, bili su dočekivani i ispraćani burom aplauza u svim državama Amerike.

Za razliku od koleginice Britni Spirs (Britney Spears), nije postala idol samo tinejdžerkama i tinejdžerima - njenu muziku slušaju i malo stariji obožavaoci. Iako živi u Njujorku, kako sama kaže, gotovo da nikada nije tamo, jer neprestano nekuda putuje.
Назад на врх Go down
http://avrilisthebest.forumotion.net
AvRiL
~*~rOcK aDmIn~*~
~*~rOcK aDmIn~*~
AvRiL


Број порука : 154
Join date : 28.02.2009

BIOGRAFIJA......... Empty
ПорукаНаслов: Re: BIOGRAFIJA.........   BIOGRAFIJA......... I_icon_minitimeSun Mar 01, 2009 12:38 am

aha...citala sam vec 50000000 puta...znam napamet...
Назад на врх Go down
~*JuLiE*~

~*JuLiE*~


Број порука : 86
Join date : 03.03.2009
Age : 28
Локација : ~Somewhere...I don't know where...xD~

BIOGRAFIJA......... Empty
ПорукаНаслов: Re: BIOGRAFIJA.........   BIOGRAFIJA......... I_icon_minitimeTue Mar 03, 2009 7:10 am

hehe...i ja sam citala puno puta...al' ne znam napamet...
Назад на врх Go down
http://swe-swashta.7forum.net
~*~AvRiL FaN~*~
~*~rOcK aDmIn~*~
~*~rOcK aDmIn~*~
~*~AvRiL FaN~*~


Број порука : 119
Join date : 28.02.2009
Локација : whit avril somewar.....

BIOGRAFIJA......... Empty
ПорукаНаслов: Re: BIOGRAFIJA.........   BIOGRAFIJA......... I_icon_minitimeTue Mar 03, 2009 11:52 pm

ni ja nzm. napamet.....
Назад на врх Go down
http://avrilisthebest.forumotion.net
Sponsored content





BIOGRAFIJA......... Empty
ПорукаНаслов: Re: BIOGRAFIJA.........   BIOGRAFIJA......... I_icon_minitime

Назад на врх Go down
 
BIOGRAFIJA.........
Назад на врх 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
~*~AvRiL~*~LaViNgE~*~ :: ~*~AvRiL LaViNgE~*~ :: O NJOJ-
Скочи на: