~*~AvRiL~*~LaViNgE~*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na forum o ~*~AvRiL~*~
 
HomeLatest imagesТражиРегиструј сеПриступи

 

 UDAJEM SE.........

Go down 
АуторПорука
AvRiL
~*~rOcK aDmIn~*~
~*~rOcK aDmIn~*~
AvRiL


Број порука : 154
Join date : 28.02.2009

UDAJEM SE......... Empty
ПорукаНаслов: UDAJEM SE.........   UDAJEM SE......... I_icon_minitimeMon Mar 02, 2009 3:31 am

"Udajem se!"

Plava kosa sa mnogo lokni, visoke štikle, bela haljina – reporter BRAVO-a Andreas Renner nije mogao da veruje svojim očima kada se kanadska rock zvezda Avril Lavigne pojavila u Beverly Wilshir Hotelu u Los Angelesu na zakazanom intervjuu. Ova 21-godišnja devojka je odrasla – ali i dalje je stidljiva. Deluje pomalo nesigurno na početku, ali već posle prvog pitanja primetno je živnula – što nije nikakvo čudo jer je imala da nam saopšti nešto veoma zanimljivo. Ona i njen vernik Deryck Whibley (26) planiraju da se sretnu ispred oltara – 26. avgusta u Beverly Hillsu...
BRAVO: Deluješ vaoma srećno...
AVRIL: (smeška se) Čak sam veoma, veoma srećna! Moj život je trenutno kao san, mogla bih da zagrlim ceo svet koliko sam srećna!
BRAVO: Zašto?
AVRIL: Jako sam zaljubljena, eto zašto!
BRAVO: Verena si sa pevačem grupe Sum-41 Deryckom Whibleyem. Da li već planirate venčanje?
AVRIL: Hmmm, ne želim ništa da vam otkrivam, ali u redu. Da, planirmo da se venčamo krajem avgusta u Los Angelesu! Veoma sam uzbudjena i radujem se zbog toga!
BRAVO: Vau, to su sjajne vesti! Čestitamo od srca! Kako će izgledati venčanje?
AVRIL: To je baš smešno: još odmalena imam jasnu predstavu o tome kako će izgledati moje venčanje. U svakom slučaju, nosiću belu haljinu i priredićemo veliku žurku. Ostatak ćemo držati u strogoj tajnosti – na kraju krajeva, to treba da bude iznenadjenje za goste!
BRAVO: Tek si napunila 21 godinu. Zašto želiš da se udaš tako mlada?
AVRIL: Sasvim jednostavno, zato što sam pronašla muškarca svojih snova. Šta više da čekam? Volim kada u mom životu vlada red. Ubedjena sam da ću biti dobra supruga! (smeh)
BRAVO: Da li si sazrela u toj vezi?
AVRIL: To što delujem odraslo nije samo zbog Derycka. naravno, srećnija sam nego pre i to osećanje je proželo sve sfere mog života. Ali, više nisam tinejdžerka i upravo zato posmatram svet drugim očima...
BRAVO: Na primer...
AVRIL: Više eksperimentišem, stalno menjam frizuru, te sam plava, te kovrdžava, te ispeglana. To ranije nisam mogla ni da zamislim. U poslednje vreme rado nosim i visoke potpetice i suknje umesto patika i pantalona! Sazrela sami u modnom smislu!
BRAVO: Dakle, gotovo je sa imidžom drske skater devojke?
AVRIL: Ne sasvim! Još uvek vozim svoj skateboard! Igram i hokej na ledu i košarku! Znači, nema razloga za strah, nisam postala modni zaludjenik! U srcu sam ostala verna sovjim idelaima. Ali vremenom se nauči mnogo štošta. Naučila sam da slušam svoj unutrašnji glas...
BRAVO: Zar to nisi radila i ranije?
AVRIL: Jesam, ali kao tinejdžerka više sam dozvoljavala da drugi utiču na mene. I danas dopuštam drugima da me savetuju, ali na kraju odlučuje moje srce!
BRAVO: Da li su roditelji zadovoljni tvojim odlukama?
AVRIL: Uglavnom. Oni su mi poklonili mnogo slobode iako sam strogo hrišćanski vaspitana i hrabrili su me da sledim svoje ciljeve: Čak i kada sam ranije napustila školu da bih se bavila muzikom, bili su uz mene. Kada je reč o venčanju, oni bi verovatno više voleli da sačekam još nekolko godina, ali želim da im dokažem da nisam pogrešila kada sam odlučila da se udam za Derycka. Slično kao što sam dokazala da sam dobra glumica!
BRAVO: Tokom 2006. godine u bioskopima će se pojaviti tvoji filmovi "Over the Hedge", "The Flock" i "Fast Food Nation". Da li ubuduće planiraš da se baviš isključivo glumom?
AVRIL: Ne. Nikada ne bih mogla da se odreknem muzike!
BRAVO: Da li već imaš nove pesme?
AVRIL: Ubrzano radim na trećem albumu!
BRAVO: Da li će pesme zvučanti drugačije?
AVRIL: Čuće se da sam zaljubljena. Više neću govoriti ružno o momcima! (smeh)
BRAVO: Da li uskoro želiš decu?
AVRIL: Za to je još uvek i suviše rano. Trenutno nemam vremena ni za svog psa! (smeh) Ali, jednog dana ću imati kompletnu porodicu – uključujući pse i mačke...
Назад на врх Go down
 
UDAJEM SE.........
Назад на врх 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
~*~AvRiL~*~LaViNgE~*~ :: ~*~AvRiL LaViNgE~*~ :: Clanci iz nowina-
Скочи на: